سنسور ها

شیربرقی بیل7-220

سونولوئیدشیرکنترل گیربکسWA470-3

شیربرقی PC400-7

سنسوردور موتور بیل های300 ,7-400

سنسور حرارت روغن دامپتراک465

فشنگی حرارت آب

فشنگی حرارت آب موجب ایجاد تعادل دما در موتور میشود . روش کار این محصول مقاومت معکوس است به گونه ای که زمانی که دمای پیرامون کاهش یابد مقاومت بیشتر میشود وبا افزایش دما مقاومت کاهش پیدا می کند .به این صورت تعادل دما را در موتور حفظ میکند . 

کامپیوتر9-330

هارنس سوزن PC1250-8

G سنسور بیل PC1250-8

سنسور یا حس‌گر

(زبان انگلیسی: Sensor) ابزاری است که به یک محرک فیزیکی خاص واکنش نشان می‌دهد و یک سیگنال الکتریکی قابل اندازه‌گیری تولید می‌کند. سنسورها می‌توانند مکانیکی، الکتریکی، مغناطیسی یا نوری باشند.

چند نوع سنسور مختلف
سنسور گونه‌ای مبدل است. بعضی از حس‌گرها به تنهایی قابل استفاده‌اند و برای خواندن آن‌ها نیازی به وسایل جانبی دیگر نیست، مانند دماسنج جیوه‌ای. دستهٔ دیگر برای استفاده باید با وسایل دیگری همراه باشند مثل ترموکوپل. حس‌گرها در زندگی روزمره ما به صورت فراوان مورد استفاده قرار می‌گیرند، مثلاً در خودرو، گوشی همراه، ابزار برقی، و ماشین‌آلات صنعتی.پیشرفت‌های اخیر در زمینه میکروابزارها، میکروساخت، فرایندهای شیمیایی و پردازش سیگنال دیجیتال ساخت سنسورهایی کم مصرف و کم هزینه با ابعاد میکرو یا نانو را فراهم ساخته‌است که میکروسنسور نامیده می‌شوند.میکروسنسورها کاربردهای فراوانی در زمینه پزشکی، هوافضا، تجهیزات نظامی، مخابرات و … پیدا کرده‌اند.